loading...

Mundurowi z Parczewa pomogli robotnikom, którzy nie wiedzieli jak sobie poradzić z ... kozą, która przywędrowała na budowę. Zwierzę nie chciało opuścić remontowanego budynku i przeszkadzało. Zaglądało do urządzeń a nawet próbowało wchodzić na rusztowania.

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartkowe popołudnie w Parczewie. Do dyżurnego zadzwonił pracownik budowlany i poinformował, że po terenie budowy chodzi koza. Zwierzę miało krzątać się w pobliżu urządzeń i przeszkadzać w pracy.

W pewnej chwili koza weszła nawet do wnętrza remontowanego budynku i zaczęła wspinać się na rusztowania. Zaskoczeni pracownicy nie wiedzieli jak sobie poradzić w takiej sytuacji, bo zwierzę w żaden sposób nie chciało odejść. Na miejsce pojechali mundurowi, którzy po chwili ustali właścicieli.

Okazało się, że Mela, bo tak koza miała na imię, od pewnego czasu jest przez nich poszukiwana. Udało jej się w jakiś sposób opuścić swoją zagrodę. Mela cała i zdrowa wróciła do zagrody, natomiast właściciel został ukarany 50 złotowym mandatem za wykroczenie – nie zachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierząt!

Łęczna 10 marca

Z kraju i ze świata

loading...

Ciekawostki

loading...

Wydarzenie kulturalne

loading...

Sport w regionie

loading...

Gospodarka

loading...

Społeczństwo

loading...

Hyde Park

loading...

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876