W spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski piłkarki GKS Górnik Łęczna pokonały przed własną publicznością AZS Wrocław 6:0 i dzięki temu zwycięstwu zapewniły sobie awans do półfinału tych rozgrywek. Kolejnym rywalem naszej drużyny w drodze po puchar będzie AZS PWSZ Wałbrzych.

Pierwszego gola, już w pierwszej minucie zdobyła Ewelina Kamczyk, która wykorzystała dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzałem z bliskiej odległości umieściła piłkę w bramce. Na kolejnego gola kibice musieli poczekać do 45 minuty. Wtedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do siatki skierowała Agata Guściora.

Po zmianie stron sypnęły się kolejne gole. Najpierw na listę strzelców wpisała się Jaszek, a chwilę później po raz drugi Kamczyk. W 75 minucie po raz drugi bramkę zdobyła Jaszek. Zaraz potem rzut karny wywalczyła Zawistowska, a karnego na bramkę zamieniła Kamczyk. Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Wrocław 6:0.