Zawodnicy Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan wystąpili w dniach 29-30 września na towarzyskim turnieju taekwondo ITF Moravia Open w Ostrawie (Czechy). W szranki stanęło ogółem 414 zawodników reprezentujących 40 ekip z 10 krajów. Dziesięcioosobowa ekipa Dana wywalczyła 15 medali, a dodatkowo Jan Hawrysz zdobył puchar dla najlepszego zawodnika turnieju w kategorii dzieci. Wyniki danowców:

- Tomasz Gumienniak - brąz układy żacy młodsi 6-5 kup,

- Maria Skiba, Michał Markowski - udział.

Kolejnym startem ekipy LKSW Dan będzie występ przed własną publicznością. 27 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku odbędzie się druga edycja Pucharu Polski w kickboxingu "Pointfighting Grand Prix" kadetów młodszych, starszych i młodzików. Impreza zorganizowana będzie przy wsparciu gminy miejskiej Świdnik. Organizatorzy spodziewają się udziału ponad 20 klubów i już zapraszają miłośników sportu na to wydarzenie.

Jak co roku LKSW Dan zaprasza nowych adeptów na zajęcia. Treningi odbywają się w Świdniku, Łęcznej, Milejowie i Piaskach, a ich szczegółowy rozkład znajduje się na stronie www.lkswdan.pl. Informacje można też uzyskać pod numerem telefonu 602 351 585.