Lada chwila powinien ruszyć nowy - znacznie większy - paczkomat w Łęcznej. Stary, dotychczas funkcjonujący, stał przy pasażu Czerwona Torebka. Firma InPost zdecydowała, że zamiast stawiać kolejny paczkomat, powiększą obecny. Problemem był brak miejsca przy dotychczasowej lokalizacji. Proponowana przez miasto lokalizacja przy ul. Jaśminowej na kolejny paczkomat również nie odpowiadała operatorowi ze względu na oddalenie od centrum. Podjęto więc decyzję o przeniesieniu dotychczasowej lokalizacji w inne miejsce i postawienie nowego, większego paczkomatu.

Wybór padł na miejsce przy CH WAMEX, w pobliżu dworca autobusowego i urzędów. Łatwy dojazd, parking i lokalizacja w centrum miasta zdecydowały za takim wyborem.

Stary paczkomat miał zaledwie 72 skrytki i zdarzały się dni, gdy przy paczkomacie stał samochód InPostu i kierowca wydawał paczki, które nie mieściły się. Nowy paczkomat ma ponad 16 metrów długości i składa się z 300 skrytek. Zalicza się do dziesięciu największych w Polsce (ten największy zlokalizowany jest w Warszawie, ma 400 skrytek i ponad 22 metry długości).

Teraz powinny skończyć się problemy z brakiem wolnych skrzynek - przynajmniej na jakiś czas.    

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876