30 listopada w miejscowości Kajetanówka, gm. Milejów na nowo budowanym rondzie doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Pędząc audi, mając dziecko i dorosłego pasażera w aucie, przejechała przez rondo na wprost. Pasażer samochodu trafił do szpitala.

Około godziny 22 dyżurny łęczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na nowo budowanym rondzie w miejscowości Kajetanówka. Jadąca samochodem Audi A6 od strony Łęcznej w kierunku Milejowa, 33-latka z gminy Piaski przejechała na wprost przez rondo. Kobieta nie zwróciła uwagi na to, że skrzyżowanie przez które przejeżdżała zostało przebudowane na rondo, zaś w okolicach ronda prowadzone są jeszcze prace budowlane. Mimo ostrzeżeń o konieczności ograniczenia prędkości i ustąpienia pierwszeństwa przejazdu nie zdążyła wyhamować przez rondem.

Zdarzenie zakończyło się tym, że samochód przejeżdżając przez rondo został poważnie uszkodzony. Kierująca podróżowała z mężczyzną i 5 letnim dzieckiem. 35 – letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Piaski, został przetransportowany do szpitala z obrażeniami kręgosłupa i głowy. Kobieta prowadząca pojazd była trzeźwa.  

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876