31-letni mieszkaniec gm. Cyców został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Sprawcy zostali zatrzymani przez policję. Okazali się nimi mieszkańcy tej samej gminy w wieku 25 i 26-lat.

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 października rano w Cycowie na ul. Słowackiego. Łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że dwóch mężczyzn grozi innej osobie. Jak się okazało 31-letni mężczyzna został zaatakowany przez dwóch znanych mu z widzenia mężczyzn. Sprawcy zaczepili 31-latka, zaczęli mu grozić i szarpać po czym jeden z nich uderzył mężczyznę.

Poszkodowany wezwał policję. Gdy sprawcy zobaczyli funkcjonariuszy znowu zaczęli zachowywać się agresywnie. Policjanci obezwładnili ich i przewieźli do komendy. Napastnikami okazali się mieszkańcy gm. Cyców w wieku 25 i 26-lat. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że byli pijani. Mieli po prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę prokurator wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego wobec podejrzanych w postaci dozoru policji. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Łęczna 9 października

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876