W 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają tylko w trzech gminach powiatu łęczyńskiego. Sztaby orkiestry powstały w Gminnym Domu Kultury w Cycowie, w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie oraz w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Spiczynie.

W Łęcznej, Ludwinie i Puchaczowie nie znalazła się ani jedna placówka oświatowa, kulturalna czy inna, której chciałoby się wesprzeć ratowanie zdrowia i życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Sztab w Gminnym Domu Kultury w Cycowie 15 stycznia zaprasza od godziny 15:00 m.in. na kolędowanie, jasełka, spektakl „Dziewczynka z zapałkami”, występ grupy tanecznej przy GDK w Cycowie oraz koncerty. Tradycyjnie o godzinie 20:00 odbędzie się światełko do nieba. Sztab w GOK Milejów też rozpocznie koncert o godz. 15. Później będzie m.in. koncert rockowy Moralnie Niemoralni, występy grup tanecznych, noworoczne kolędowanie a na koniec koncerty: HIP HOP KRACHOVY i BOLO oraz rockowe SAMAYA, PORTFINGER. Sztaby w Cycowie, Milejowie i Spiczynie znalazły się w gronie 1476 sztabów w Polsce i 56 za granicą gdzie jutro będą liczyć zebrane datki na tak szczytny cel.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876