W najbliższy weekend odbędą sie Dni Gminy Cyców. Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne atrakcje skierowane do wszystkich mieszkańców gminy i nie tylko.

Tak więc na miejscu będą zarówno atrakcje dla najmłodszych jak i skierowane do dorosłych uczestników. Pierwszego dznia - w sobotę - będzie można wziąść udział w rajdzie konnym, rajdzie pieszym, zawodach strzeleckich jak i turnieju piłki siatkowej. Będzie można obejrzeć pokazy taneczne Zumba Fitness - a także wziąść w nich udział udział :) Oprócz tego koncerty DJ i zespołów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół DEFIS!

W niedzielę natomiast  bardziej oficjalną część obchodów rozpocznie złożenie wiązanek na cmentarzu wojennym i msza św. Uroczystości odbędą się na placu za Urzędem Gminy. Po części oficjalnej będzie można zobaczyć występy artystyczne, podegustować potrawy regionalne i obejrzeć rękodzieło. O godz. 14.00 planowany jest piknik kawaleryjski - pokazy wyszkolenia żołnieży i pokazy sprzętu wojskowego.

O godz. 17.00 planowany jest występ Cezarego Żaka, a następnie koncerty zespołów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Baciary

plakat cycow 2017 small

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876