Już po raz V Związek Zawodowy Górników w Polsce LW „Bogdanka” S.A. był organizatorem Balu Charytatywnego. W czasie jego trwania kilka osób uhonorowanych zostało Złotym Sercem za pomoc przy organizacji balu i przekazanie przedmiotów na licytację. Są wśród nich Agnieszka Borek, Artur Kapelko, Paweł Kowalczyk, Janusz Choroś.

Odbyła się także zbiórka pieniędzy oraz licytacja m.in. koszulek sportowców, obrazów, figurek z węgla i soli, lampki benzynowych itp.

Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla chorych dzieci: Weroniki, Amelii, Adasia oraz Dominika. Najwyższą cenę podczas licytacji uzyskała szabla podarowana przez radę Krajową ZZG w Polsce, która została wylicytowana za 1000zł. Na V Balu Charytatywnym zebrano dokladnie 20.010,00 zł.

Motto które obowiązuje od pierwszego balu „Człowiek jest tyle wart ile potrafi dać drugiemu człowiekowi” kolejny raz się sprawdziło. Dziękujemy wszystkim za piękną postawę oraz otwarte serce na potrzeby innych – komentował Zdzisław Cichosz - Przewodniczący ZZG

Kolejny bal już za rok.

GK

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876