Wśród materiałów, które były najchętniej czytane na naszej stronie e-pojezierze w okresie od 6 do 11 października znalazły się też materiały w jakikolwiek sposób związane z wyborami.

I tak najczęściej czytane, bo aż 1663 razy było krótkie podsumowanie debaty w CK w Łęcznej „Debata kandydatów na burmistrza Łęcznej. Wygrał L. Włodarski”. Opublikowana została zaraz po debacie 6 października 2016 roku.

Drugie miejsce zajął wywiad z Krzysztofem Bojarskim, dyrektorem szpitala w Łęcznej „Z żelazną konsekwencją”, który czytało 668 osób. To co prawda nie jest materiał wyborczy, ale mówi o pracy zawodowej osoby, która w wyborach startuje, chociaż rozmowa o tym nie wspomina.

Trzecim materiałem, zupełnie nie związanym z wyborami, a cieszącym się sporym zainteresowaniem był „Wypadek w Łuszczowie”, który przeczytały 602 osoby.

Dwa inne materiały, obrazujące odpowiedzi kandydatów na konkretne pytania nie były już w czytelniczej czołówce. Czyżbyśmy nie byli już tak zainteresowani jakie poglądy mają kandydaci na konkretne sprawy? Materiał „Kandydaci na burmistrza o cenach wody i ścieków” przeczytało dotąd 432 czytelników, a tekst Debata kandydatów na burmistrza. Sprawa kopalni tylko 423 osoby.

Łęczna 12 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876