Prowadził po spożyciu alkoholu i doprowadził do kolizji w miejscowości Łucka. Przez blisko 2 godziny ruch na drodze krajowej nr 19 był poważnie utrudniony.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia kilka minut po godzinie 20 w miejscowości Łucka na drodze krajowej nr 19. Kierujący pojazdem marki Peugeot 29-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Audi. Po zderzeniu auta zatrzymały się od siebie w bardzo dużej odległości i całkowicie zblokowały przejazd. Natychmiast utworzyły się kilkuset metrowe korki, a policjanci kierowali samochody na objazdy.

Mundurowi ustalili, że kierowca peugeota, 29-letni mieszkaniec gminy Lubartów był nietrzeźwy. Policyjne badanie wykazało 1,4 promila alkoholu w organizmie. Kierowca audi był trzeźwy. Zarówno jemu jak i jego pasażerce nic poważnego się nie stało. Obrażeń nie odniósł też kierowca peugeota i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Policjanci zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876