Policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło w Abramowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Obrażenia odniosła 73-letnia pasażerka osobówki, która została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło 21 grudnia rano w miejscowości Abramów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Fiat doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym m-ki MAN. W osobówce podróżowało 3 osoby. 33-letnia kierująca, mieszkanka gminy Abramów i 3-letnie dziecko nie potrzebowali pomocy medycznej. Obrażenia natomiast odniosła 73-letnia pasażerka fiata, która została przetransportowana do szpitala w Lubartowie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Drogowcom przypominamy, że śliska nawierzchnia może być przyczyną groźnych zdarzeń. Opady śniegu, deszczu, stanowią realne zagrożenie dla kierujących. Droga hamowania znacznie się wydłuża w takich warunkach. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, ale też trudno wymagać by zaczęli jeździć 30 km/godz, bo odpowiedzialni za stan dróg nie wypełniają swoich obowiązków.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876