Trzech kierujących w stanie nietrzeźwości zatrzymali wczoraj policjanci. Rekordzistą okazał się 50-letni mężczyzna kierujący autem osobowym, którego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kierującym uprawnienia do kierowania.

W niedzielę po południu w odstępie kilku godzin policjanci lubartowskiej komendy zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami. Rekordzistą okazał się kierujący osobowym fordem, który po godzinie 12:00 w miejscowości Łucka został zatrzymany do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 50 –letni mieszkaniec gminy Lubartów, miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Kolejny kierujący został zatrzymany dzięki anonimowemu zgłoszeniu, z którego wynikało, że po jednej z miejscowości na terenie gminy Michów miał jeździć nietrzeźwy traktorzysta. W Natalinie, parę minut godz. 14:00, policjanci z Posterunku Policji w Michowie, zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Badanie stanu trzeźwości 35 –letniego kierującego, mieszkańca gminy Michów, wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Trzecim z zatrzymanych okazał się 57-latek, mieszkaniec Siedlec, który kierował pojazdem ciężarowym m-ki Volvo. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w Łucce przed godziną 20:00. Jak wykazało badanie, kierujący ciężarówką miał 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali kierującym uprawnienia do kierowania. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem.

Łęczna 5 marca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876