Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do których doszło wczoraj wieczorem na terenie jednego z powiatów. Niestety w jednym z nich ofiara poniosła śmierć.

Wczoraj, 21 grudnia po godz. 18, na skrzyżowaniu ul. Szaniawskiego z ul. Tysiąclecia w Lubartowie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Policjanci ustalili, że kierujący skodą podczas skrętu wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym oplem. Zarówno 29-letni kierujący skodą jak i 21-letni kierowca opla byli trzeźwi. Wszyscy uczestnicy tego wypadku to mieszkańcy Lubartowa. Dwie pasażerki opla w wieku 15 i 45 lat trafiły do szpitala.

Niespełna godzinę później w miejscowości Czerwonka Gozdów, na DK-19, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 34-letni mieszkaniec gm. Firlej, na prostym, ale nieoświetlonym odcinku drogi, wtargnął wprost pod nadjeżdżającego nissana. Kierujący autem nie miał szans na właściwą reakcję. W chwili zdarzenia 63-letni kierowca nissana był trzeźwy.

 

Łęczna 22 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876