Za uszkodzenie sześciu samochodów może odpowiedzieć dwóch młodych mężczyzn, którzy w nocy 18 maja skakali po samochodach zaparkowanych na ul. Zana w Lublinie. Chuliganów, kilka ulic dalej, zatrzymali policjanci wezwali przez świadków zdarzenia.

W nocy dyżurny KMP w Lublinie powiadomiony został o tym, że na ul. Zana dwóch młodych mężczyzn skacze po zaparkowanych pojazdach. Zgłoszenie pochodziło od świadków zdarzenia. Na miejsce zostali wysłani policyjni wywiadowcy. Chwilę później policjanci zatrzymali opisywanych wandali. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 22 i 24 lat. Obydwaj znajdowali się pod działaniem alkoholu. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Jak ustalili policjanci z IV komisariatu, mężczyźni skakali po audi, dwóch fiatach, fordzie, renault i skodzie. Mundurowi czekają na ocenę strat wyrządzonych przez wandali. Właścicielka audi już wyceniła straty na 1 tysiąc złotych, gdyż sprawcy w jej pojeździe spowodowali zarysowania i wgniecenia klapy bagażnika, dachu i pokrywy silnika.

Uszkodzenie mienia to przestępstwo, za które kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.  

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876