Policyjny patrol rowerowy zatrzymał wczoraj poszukiwanego mężczyznę, który ma do „odsiadki” ponad rok pozbawienia wolności. Dzisiaj mężczyzna trafił do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

W czwartek 15 czerwca jadący nad Zalew Zemborzycki policyjny patrol rowerowy około godz. 11:20 na ulicy Nowy Plac Targowy podjął czynność legitymowania wobec mężczyzny podejrzanego o spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem spożywania. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Opolu, celem odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności. 35-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj trafił już do Aresztu Śledczego w Lublinie celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Policyjne patrole rowerowe z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie pełnią służbę nad Zalewem Zemborzyckim w godz. 10:00 – 18:00. Od początku sezonu policjanci z patrolu rowerowego zatrzymali m. in. dwóch sprawców kradzieży rozbójniczej, dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki, nietrzeźwego rowerzystę oraz trzy osoby poszukiwane.

Osiągnięcia policjantów na rowerach polecamy szczególnie strażnikom miejskim z Łęcznej, którzy rowerów unikają jak ognia. Może dzięki patrolom na jednośladach mogliby się pochwalić osiągnięciami?

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876