Blisko 400 porcji dilerskich marihuany oraz kilkanaście gramów kokainy zabezpieczyli kryminalni. Policjanci narkotyki ujawnili w wynajmowanym garażu. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 29 stycznia kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z III Komisariatu Policji w Lublinie przeszukali garaż w dzielnicy Dziesiąta, wynajmowany przez 30-latka z Lublina. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może ukrywać tam znaczną ilość środków odurzających. Podczas czynności funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 400 porcji dilerskich marihuany oraz kilkanaście gramów kokainy.

Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec Lublina w przeszłości był już karany, m.in. za oszustwo i prowadzenie pojazdu pomimo cofniętych uprawnień.

Łęczna 30 stycznia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876