Gdy policjanci zjawili się pod drzwiami mieszkania w którym przebywał ukrywający się 19-latek, ten postanowił wyskoczyć przez okno. W czasie ucieczki jedna z policjantek, oddała dwa strzały ostrzegawcze.

Policjanci z komisariatu w Niemcach realizowali nakaz doprowadzenia 19-latka do aresztu śledczego. Młody mężczyzna zaledwie rok wcześniej opuścił mury więzienia a już miał wrócić do celi na dwa lata za kolejne przestępstwo jakim był rozbój. Policjanci ustalili, że mieszkaniec gm. Niemce ukrywa się w Lublinie na osiedlu Kośminek. Gdy mieli już wiedzę na temat konkretnego mieszkania w kamienicy przy ul. Żelaznej chcieli wyważyć drzwi. Okazało się, że mieszkanie jest połączone z innym. Mężczyzna wyskoczył przez okno z innej części budynku. To jednak nie umknęło uwadze policjantów, którzy „obstawiali” inne okna. Podczas ucieczki jedna z policjantek oddała dwa strzały ostrzegawcze. Po nich uciekający 19-latek zatrzymał się.

Twierdził, że sam chciał zgłosić się do aresztu w celu odbycia kary, a na pytanie policjanta dlaczego uciekał, stwierdził, że … spieszył się do więzienia. Wczoraj policjanci doprowadzili 19-latka do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Łęczna 9 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876