Zarzut kradzieży ponad 50 tys. zł. usłyszała na III komisariacie 34-letnia mieszkanka Lublina. Taką kwotę pieniędzy kobieta ukradła starszemu mężczyźnie, którym opiekowała się w jego domu.

Przed kilkoma dniami policjanci z III komisariatu otrzymali zgłoszenie o kradzieży gotówki, do której doszło w jednym z mieszkań na os. Nałkowskich. Zgłoszenie pochodziło od kobiety, która pod tym adresem mieszkała razem ze swoim ponad 90 letnim ojcem. Z zawiadomienia wynikało, że z mieszkania zniknęła gotówka seniora, w sumie ponad 50 tys. zł. Pieniądze schowane były w szafce i znajdowały się w kosmetyczce. Jak podejrzewała, kradzieży mogła dokonać 34-latka, która od paru lat przychodziła do mieszkania i pomagała w opiece nad seniorem oraz w porządkach domowych.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci podejrzenia się sprawdziły. Nieuczciwa opiekunka została zatrzymana. Kobieta podczas przesłuchania na III komisariacie przyznała się do winy. Twierdziła, że pieniądze były jej potrzebne na pokrycie bieżących wydatków. 34-latka usłyszała zarzut kradzieży. W dodatku odpowie też za posiadanie narkotyków, ponieważ w chwili zatrzymania w torebce miała amfetaminę.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876