Już w najbliższy weekend w Świdniku odbędzie się Air Festival Świdnik 2018. Organizatorzy pokazów lotniczych spodziewają się, że imprezę każdego dnia odwiedzi kilkadziesiąt tysięcy osób. W związku z tym będą występowały utrudnienia w ruchu.

Policja apeluje aby w miarę możliwości z Lublina do Świdnika przyjeżdżać komunikacją miejską lub pociągiem. Dla tych, którzy zdecydują się przyjechać samochodem wyznaczone będą specjalne parkingi. Policjanci będą m.in. służyć pomocą podczas kierowania pojazdów na odpowiednie parkingi.

Korzystanie ze specjalnych połączeń komunikacyjnych utworzonych na tę okoliczność przyczyni się do zmniejszenia natężenia ruchu pojazdów w obrębie imprezy. Osoby, które przyjadą na Air Festival samochodami proszone są o zwracanie uwagi na oznakowanie i parkowanie w miejscach do tego wyznaczonych. Pojazdy niewłaściwie zaparkowane będą odholowane.

Szczegółowe informacje na temat stref parkowania oraz dodatkowej komunikacji wraz z rozkładami dostępne są na stronie http://air-festival.swidnik.pl/.

 

Łęczna 7 czerwca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876