Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-letniemu mężczyźnie, który ukradł rower. Sprawca został nagrany przez kamery monitoringu a policjanci ustalili jego dane. Skradziony jednoślad odzyskano.

Do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku stawił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o tym, że z pomieszczenia przy jednej z bibliotek w Świdniku został mu skradziony rower. Wartość skradzionego mienia wycenił na kwotę 900zł. Okazało się, że sprawca kradzieży został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Policjanci ustalili dane mężczyzny, którym jest 48-letni mieszkaniec Świdnika. Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania mundurowi odnaleźli rower, już częściowo rozłożony.

Sprawca został zatrzymany i doprowadzony na świdnicką komendę, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Teraz za swój czyn odpowie przed Sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 31 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876