27-latek odpowie przed sądem za podpalenie samochodu byłej partnerki na jednym z osiedli. Mężczyzna został wczoraj (8 listopada) zatrzymany przez policję i przesłuchany w charakterze podejrzanego.

1 listopada w godzinach wieczornych dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie o płonącym aucie na jednej z ulic w centrum Świdnika. Po ugaszeniu auta przez strażaków okazało się, iż przyczyną pożaru zaparkowanego opla było najprawdopodobniej celowe podpalenie. W dniu wczorajszym świdniccy kryminalni zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego czynu 27-letniego mieszkańca Świdnika.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty uszkodzenia mienia byłej partnerki oraz nękania i gróźb pod jej adresem. Sąd zdecydował dzisiaj o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zniszczenie mienia oraz nękanie i groźby może mu grozić do 5 lat więzienia.

Łęczna 9 listopada

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876