Kto rozpoznaje oszusta

Świdniccy policjanci poszukują mężczyzny, który „pożyczył” od starszej pary pieniądze w kwocie 320 zł, które to rzekomo potrzebował dla swojego chorego syna. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku.

Do drzwi mieszkania starszego małżeństwa w Świdniku przyszedł nieznajomy mężczyzna. Powiedział, że jest znajomym osoby, która ich zna i wie od niej, że posiadają informację kto może pożyczyć mu aparat do oddychania dla jego chorego syna. Mówił, że syn jest po operacji i potrzebuje takiego sprzętu a on nie posiada pieniędzy aby go zakupić. Po wysłuchaniu wzruszającej historii mężczyzny starsze małżeństwo dało mu pieniądze w kwocie 320 zł, które to miał oddać jeszcze tego samego dnia. Do chwili obecnej nikt z nimi się nie skontaktował.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu, który znajdował się w bloku pokrzywdzonych. Jest to mężczyzna w wieku około 40-45 lat, wzrost około 160 cm, ubrany w ciemną kurtkę, ciemne spodnie oraz czarne buty z jasną podeszwą.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod numerem telefonu (81) 749 42 55 lub (81) 749 42 10 lub na numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość!

Info i foto: KPP Świdnik

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876