49-letni mieszkaniec gminy Hańsk został pod koniec zeszłego tygodnia zatrzymany przez policjantów z Urszulina, po kolejnej już awanturze domowej, podczas której mundurowi ujawnili w jego domu ponad 20 sztuk amunicji bez wymaganego zezwolenia. Teraz odpowie za swoje postępowanie. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


Pod koniec zeszłego tygodnia policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie zatrzymali 49-latka z gm. Hańsk, który wszczął kolejną awanturę domową będąc pod działaniem alkoholu. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili 23 sztuki amunicji do broni palnej, którą mężczyzna posiadał bez wymaganego pozwolenia. Przedmioty te zostały zabezpieczone jak i 2 wiatrówki, które znajdowały się w mieszkaniu, a którymi mężczyzna groził swojej żonie.

W sobotę zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury we Włodawie celem przeprowadzenia dalszych czynności procesowych. Tam zostały mu przedstawione stosowne zarzuty. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci: dozoru Policji z obowiązkiem opuszczenia miejsca zamieszkania jako podejrzanemu o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją żoną, a także o to, że posiadał w miejscu swojego zamieszkania amunicję do broni palnej bez wymaganego pozwolenia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa we Włodawie. Za to przestępstwo może grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Inf. i foto: KPP Włodawa

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876