W sobotę 10 czerwca na terenie stanicy kajakowej w Wólce Rokickiej nad Wieprzem odbędzie się zorganizowany przez Stowarzyszenie „Ruch na rzecz uwalniania endorfin - Wolność Endorfinom” I Zlot sympatyków oraz Przyjaciół Ruchu. Podczas Zlotu, który odbędzie się pod hasłem „Aktywne Działanie - Uśmiechnięte Wakacje” będą zbierane pieniądze na pomoc podopiecznym Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kijanach.
Celem akcji jest sfinansowanie wakacyjnych wyjść do kina, wyjazdu do Aquaparku i krótkich wyjazdów w okolicy. Pozwoli to na „oderwanie” dzieciaków od codziennych zmartwień.

Co będzie się działo 10 czerwca w Wólce Rokickiej? Cztery grupy - kajakowa, biegowa, rowerowa oraz „nordicowa” - wyruszą o wyznaczonych godzinach, by w jednym czasie dotrzeć do stanicy. Gdy wszystkie grupy dotrą na miejsce, rozpocznie się wspólna zabawa. Zaczniemy od plenerowego maratonu zumby (instruktorzy znani z Festiwalu Fitnessu w Ludwinie). Będzie poczęstunek oraz szereg innych atrakcji, w tym zabawa przy muzyce i ognisku do białego rana. Wśród uczestników będą rozlosowane liczne nagrody.


Szczegóły już wkrótce na plakatach i na stronie: www.facebook.com/WolnoscEndorfinom/.


Organizatorzy serdecznie zapraszają i liczą na zrozumienie i wsparcie akcji.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876