W minioną sobotę, 28 kwietnia w Mysiadle odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu , w których startowało 533 zawodników z całej Polski. Akademia Sztuk Walki Go-Fight udała się tam 5-cio osobowym składem, któremu udało się wywalczyć aż 4 medale: 2 złote ,1 srebrny i 1 brązowy.

Rewelacyjnie spisał się Nikodem Dejko. Przebrnął do finału jak burza, pokonując wszystkich swoich przeciwników. Walka o złoto była bardzo wyrównana. Ostatecznie nasz zawodnik zaprezentował się lepiej wygrywając walkę, co dało mu tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu. Bardzo dobry start zaliczyła Karolina Bojarczyk, która po swoich dwóch wygranych walkach także sięgnęła po najwyższe trofeum, uzyskując tytuł Mistrza Polski.

O dobrym występie może mówić również Jakub Parczewski, który po bardzo wyrównanym finale uległ zawodnikowi z Wejherowa. Zajmując drugie miejsce uzyskał tytuł Wicemistrza Polski . Brązowy medal i tytuł drugiego Wicemistrza Polski przypadł Bartoszowi Sadowskiemu. Pechowo zakończyła się rywalizacja dla Kacpra Szymczuka który podczas walki o wejście do strefy medalowej doznał kontuzji uda.

Po raz kolejny ekipa Go-Fight zaprezentowała swoje umiejętności uzyskując bardzo dobre wyniki. Do Mistrzostw zawodników przygotował trener Dawid Szewczyk. Zajęcia taekwodno & kickboxing odbywają się w Klubie Energia w Łęcznej.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876