W niedzielę 30 września na obiektach sportowych GKS „Górnik” Łęczna odbył się festyn „Pożegnanie Lata” zorganizowany przez związek zawodowy NSZZ Solidarność LW Bogdanka S.A. Wśród wielu atrakcji przewidzianych na ten dzień znalazł się również akcent sportowy klubu GKS Bogdanka S.A. Zawodnicy oraz trenerzy grup młodzieżowych promowali tego dnia Akademię Piłki Bogdanka.

Akademia ma na celu szkolenie i wychowanie przyszłych piłkarzy, optymalnie ukształtowanych pod względem sportowym, moralnym i etycznym. Ma za zadanie również promocję zdrowego trybu życia przez aktywny wypoczynek oraz wpajanie młodym ludziom zasad zdrowego współzawodnictwa , tolerancji, dyscypliny oraz systematyczności.

Zawodnicy pierwszego zespołu Dawid Sołdecki i Michał Renusz oraz trenerzy Sławomir Pogonowski i Mieczysław Kasiak wzięli aktywny udział w promocji Akademii nie tylko poprzez rozmowy z zainteresowanymi ale również za sprawą kolportażu materiałów promujących Akademie. Młodzi zawodnicy drużyn młodzieżowych zachęcali swoich rówieśników do zapisywania się do szkółki piłkarskiej.

- Przeprowadziliśmy szereg rozmów z rodzicami zainteresowanymi zapisaniem swoich dzieci do Akademii. Zachęcaliśmy do udziału szczególnie najmłodsze roczniki (dzieci od 5 lat) dla których przygotowane zostały dodatkowe grupy. Jesteśmy na etapie dopinania ostatecznych kwestii organizacyjnych – podsumował trener koordynator drużyn młodzieżowych Akademii Sławomir Pogonowski

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876