Jeśli nie przywieziecie więcej pieniędzy, utopię jednego z was – groził chłopcom 23-latek, który obecnie jest w areszcie. W poniedziałek około godz. 17:25 dyżurny łęczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Wesołówce (gm. Puchaczów) pijany mężczyzna zaatakował chłopców, zabrał im telefony oraz pieniądze.

Funkcjonariusze ustalili, że pięciu chłopców, którzy jechali rowerami zostało zaczepionych przez 23-letniego mieszkańca gminy Ludwin. Czterem z nich zabrał telefony komórkowe i pieniądze. Następnie przetrzymywał jednego z nich, zażądał od nieletnich podania pełnych danych osobowych, po czym kazał im jechać po więcej pieniędzy.

Chłopy oddalili się, pozorując wykonywanie polecenie napastnika, w rzeczywistości ukryli się, a jeden z nich, który zachował telefon, zadzwonił do rodziców. Na miejsce przyjechali rodzice dzwoniącego chłopca. Ojciec chłopca obezwładnił agresora, a po przybyciu policjantów przekazał im go.

Mundurowi przy mężczyźnie znaleźli telefony i pieniądze zabrane chłopcom. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876