W miniony weekend na drogach powiatu łęczyńskiego policja zatrzymała troje nietrzeźwych kierujących. Wszyscy sporo wypili, zanim siedli za kierownicą.

Najwcześniej wpadła Eliza R., mieszkanka Niemiec. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Łęcznej zatrzymali 29-latkę w piątkową noc w Dąbrowie. Badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu, do tego nie miała uprawnień do prowadzenia aut (o tej sprawie informowaliśmy już czytelników).

Kolejnym kierowcą „na podwójnym gazie” był Zbigniew Z. 52-latek z Ciechanek został zatrzymany w sobotni poranek w Ciechankach. Wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

W niedzielę nad ranem w Cycowie, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 61-letniego Andrzeja N. Mieszkaniec Cycowa nie miał siły odpowiednio dmuchać w policyjny alkomat i został przewieziony do komendy i tam poddany badaniu na zawartość alkoholu. Miał 1,4 promila i też zatrzymano mu prawo jazdy. Podczas kontroli dokumentów okazało się, że nie posiadał również przy sobie dowodu rejestracyjnego i polisy OC.

 

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876