Państwo Beata i Piotr Kondraccy z miejscowości Górne w gminie Milejów zajęli I miejsce w XV Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo organizowanym przez KRUS.

W konkursie udział wzięło 1021 gospodarstw indywidualnych z całego kraju. Uroczysta gala z wręczeniem nagród odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Agro Show w Bednarach koło Poznania.

Komisja konkursowa doceniła m.in. ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane, utrzymywane oraz oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny maszyn i urządzeń, właściwie wyposażone w narzędzia warsztaty, dbałość i poszanowanie dla środowiska naturalnego.

Główną nagrodą w konkursie był ciągnik rolniczy URSUS C-380, który Kondraccy otrzymali podczas uroczystej gali w Bednarach.

W uroczystości wzięła również udział delegacja z naszego powiatu, w skład której wchodzili Starosta Roman Cholewa oraz Sekretarz Gminy Milejów Zofia Tchurzewska. Kulinarnie nasz powiat i gminę Milejów reprezentowało Forum Kobiet Gminy Milejów, a muzycznie Milejowska Kapela Ludowa.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876