„Bezpieczny internet – włącz myślenie” - pod takim hasłem w dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej odbyła się konferencja z udziałem komendanta powiatowego policji w Łęcznej. Zainaugurowało ono kampanię informacyjną „Bezpieczny internet” kierowanej do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Jest wiele pozytywnych aspektów internetu, jednak tyle samo jest zagrożeń czyhających w sieci. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat niebezpieczeństw jakie czyhają w wirtualnym świecie oraz przekazanie wskazówek jak bezpiecznie korzystać z zasobów internetu. Kampania kierowana jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

W konferencji inauguracyjnej udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz placówek oświatowych z terenu powiatu łęczyńskiego. Celem spotkania było przede wszystkim przekazie szczegółów sposobu realizacji kampanii w szkołach oraz wspólne przedyskutowanie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876