Kryminalni zatrzymali sprawcę trzech kradzieży z włamaniem. Okazał się nim 39-latek z gm. Spiczyn, który włamał się do dwóch domów i do kontenera w gm. Wólka. W wyniku prowadzonych czynności policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Wczoraj, 11 kwietnia kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach zatrzymali mężczyznę, który włamał się do dwóch domów oraz kontenera z butlami gazowymi w gm. Wólka. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec gm. Spiczyn. Do zdarzeń doszło w grudniu oraz pod koniec lutego br. Łupem włamywacza padły m.in. 3 telewizory, płyta indukcyjna oraz 4 butle gazowe. Łącznie skradł mienie o wartości ponad 10 tys. zł. W trakcie czynności policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy. Znajdowały się one u 29-letniego pasera z Lublina.

39-latek już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast zarzuty paserstwa usłyszał 29-latek z Lublina. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 13 kwietnia

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876