Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu łęczyńskiego odpowiadać będą za pobicie i zniszczenie mienia. 22-latek i jego 23-letni kompan ruszyli z pięściami na taksówkarza gdy ten ze względu na ich nietrzeźwość odmówił realizacji kursu.

Wczoraj, 11 grudnia przed godz. 21 przy szpitalu w Łęcznej dwaj młodzi mężczyźni wsiedli do taksówki i poprosili o kurs do Milejowa. Gdy taksówkarz wyczuł woń alkoholu od pasażerów, wyprosił ich z auta. Informacja ta bardzo zirytowała mężczyzn, którzy zaczęli się agresywnie zachowywać. Wysiedli z taksówki i „ruszyli z pięściami” na taksówkarza. Jeden z nich uderzył go reklamówką w głowę. Pijani wyładowali swoją agresję także na samochodzie, uderzając i kopiąc zniszczyli tylne drzwi auta.

Napastnicy szybko zostali zatrzymani przez policjantów z Łęcznej. Przypuszczenia taksówkarza co do upojenia alkoholowego 22 i 23-latka potwierdziły się, gdyż badanie stanu trzeźwości wykazały ponad dwa promile w przypadku obu mężczyzn. W wyniku zdarzenia taksówkarz doznał niegroźnych obrażeń głowy. O dalszym losie agresywnych pasażerów zdecyduje sąd, przed którym odpowiedzą za pobicie oraz uszkodzenia mienia.

Łęczna 12 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876