Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 58-latek, którego zatrzymało małżeństwo policjantów z łęczyńskiej komendy w czasie wolnym od służby. Mieszkaniec gm. Milejów jechał porozbijanym oplem, a styl jego jazdy wskazywał na stan nietrzeźwości.

Wczoraj, 13 lutego około południa policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej w czasie wolnym od służby zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Małżeństwo jadąc drogą powiatową w miejscowości Starościce zauważyło jadący z naprzeciwka pojazd marki Opel Astra. Auto było całe porozbijane, a styl jazdy kierującego wskazywał, że może być pijany. Policjanci szybko zareagowali, zatrzymali pojazd i wezwali patrol ruchu drogowego.

Jak się okazało 58-letni mieszkaniec gminy Milejów był kompletnie pijany. Mężczyzna miał problemy z opuszczeniem auta, a badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 58-latek już stracił prawo jazdy.

Teraz za kierowanie samochodem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 14 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876