Łęczyńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 75–latka, który w m. Wesołówka kierował skodą. Mężczyzna posługiwał się podrobionym prawem jazdy. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił na siebie, kiedy przekroczył podwójna linię ciągłą.

W sobotę przed godz. 10.00 w miejscowości Wesołówka gm. Puchaczów policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda. Kierowca przekroczył podwójną linię ciągłą. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Kierowca, mieszkaniec Lublina, okazał policjantom prawo jazdy. Podczas sprawdzania dokumentu funkcjonariuszy zdziwiły nieprawidłowości jakie tam się znajdowały. Dokument posiadał dane niezgodne z danymi w systemach policyjnych. Ponadto nie posiadał znaków wodnych i holograficznych. Z kolei organem wydającym był wójt. Kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy w związku z podejrzeniem, że może być podrobione lub przerobione.

Funkcjonariusze w tej sprawie prowadzą postępowanie. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 18 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876