Dzisiaj, 15 maja tuż po godzinie 11 w miejscowości Jawidz (gm. Spiczyn) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem ciężarowym aby uniknąć zderzenia z pojazdem osobowym zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Przed południem policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej nr 829 w miejscowości Jawidz doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca volkswagena wykonywał manewr skrętu w lewo, a w tym samym momencie kierujący ciężarówką wraz z naczepą wykonywał manewr wyprzedzania volkswagena, wyniku czego doszło do zderzenia.

W wyniku tego zdarzenia kierujący pojazdem ciężarowym zjechał z drogi na pobocze, do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu policjanci KPP w Łęcznej wykonywali czynności służbowe, wspierani przez straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Ruch na drodze W829 był wstrzymany i został zorganizowany objazd przez miejscowość Rokitno jadąc od strony Lubartowa oraz przez Niemce od strony Spiczyna.

Łęczna 15 maja

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876