53-letni mieszkaniec gm. Łęczna kierując volkswagenem uderzył w latarnię. Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało, że znajdował się pod wpływem alkoholu. Ponadto posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i jest w zainteresowaniu innych jednostek policji.

21 maja przypadkowi świadkowie jadąc ul. Wyszyńskiego w Łęcznej zauważyli jak kierujący pojazdem typu bus zbliżając się do ronda poruszał się z bardzo dużą prędkością, na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem i swoją jazdę zakończył na latarni drogowej. Gdy świadek podszedł do 53-letniego kierowy volkswagena, wyczul od niego silną woń alkoholu. Czujni obywatele przekazali swoje spostrzeżenia łęczyńskim policjantom.

Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ruchu drogowego potwierdzili przypuszczenia, gdyż wstępny test urządzeniem Alcoblow wskazał wynik pozytywny. Kierowca odmówił jednak dalszego poddania się badaniu stanu trzeźwości w wydychanym powietrzu, została pobrana od niego krew. Ponadto okazało się, że 53-letni mieszkaniec gm. Łęcznej posiadał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz pozostaje w zainteresowaniu innych jednostek policji.

Wkrótce kierowca stanie przed obliczem sądu.

Łęczna 22 maja

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876