Mieszkaniec gm. Spiczyn został przyłapany na nielegalnym połowie ryb na tzw. podrywkę. Z obawy o zatrzymanie zaczął uciekać i ukrył się w zbożu. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli siatki do nielegalnego połowu.

Mężczyzna został przyłapany nad rzeką Wieprz w okolicach miejscowości Zawieprzyce, kiedy poławiał ryby za pomocą nieregulaminowej podrywki. Ten nielegalny proceder zauważył komendant Posterunku Państwowej Straży Rybackiej wraz ze strażnikiem leśnym podczas spływu rzeką.

Mężczyzna widząc ich, zaczął uciekać i ukrył się w zbożu. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Spiczyn oraz zabezpieczyli podrywkę służącą do nielegalnego połowu ryb.

Znajdująca się w reklamówce ryba trafiła do rzeki. Ponadto w wyniku przeszukania pomieszczeń gospodarczych mundurowi ujawnili więcierz i siatki do połowu ryb, które również zostały zabezpieczone. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.

Łęczna 19 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876