Kompletnie pijany mężczyzna wsiadł 27 października za kierownicę auta z zamiarem zawiezienia żony do szpitala. Jego podroż nie trwała długo, gdyż po ujechaniu kilku kilometrów, po godzinie 22:00, wjechał w płot jednej z posesji w miejscowości Jaszczów.

Pojazd marki Seat pokonał ogrodzenie w postaci muru betonowego, uszkodził też przęsła ogrodzenia i krzewy. Właściciel posesji widząc, że kierowca ma problem z wyjściem z pojazdu natychmiast wezwał patrol policji i uniemożliwił mu dalszą jazdę.

Mundurowi po przyjeździe na miejsce zdarzenia potwierdzili, że 46 latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca tłumaczył, iż chciał zawieść żonę do szpitala, jednak z uwagi na gęstą mgłę nie zauważył, że zbliża się do skrzyżowania i wjechał w ogrodzenie posesji. Kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Łęczna 31 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876