Pięć rozbitych pojazdów to efekt zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano (17 stycznia) w miejscowości Zofiówka. Fala zderzeń pojazdów rozpoczęła się od utraty panowania nad pojazdem przez 26-letniego kierowcę renault megane i zjechania do rowu. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Łęczyńscy mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pięciu pojazdów, do którego doszło dzisiaj o godz. 6 na drodze krajowej w miejscowości Zofiówka. Policjanci ustalili, że 26-letni mężczyzna jadący renault megane na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Na miejsce przyjechała pomoc drogowa, by wydostać pojazd z rowu.

W tym samym czasie od Lublina jechał renault trafic, którego kierujący uderzył w renault megane i samochód pomocy drogowej. Następnie na renault trafic najechał kierujący kia, który po tym zdarzeniu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z oplem.

Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu niezbędna była pomoc pogotowia ratunkowego oraz straży pożarnej. Wskutek doznanych obrażeń jedna osoba trafiła do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia bada policja.

Łęczna 17 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677