23-latek prowadząc citroena stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy „Stop”. Chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Cyców. Łęczyński dyżurny został powiadomiony, że kierujący citroenem stracił panowanie nad samochodem i wjechał w znak drogowy „Stop”. Świadek podejrzewał, że kierujący citroenem jest nietrzeźwy i chcąc uniknąć odpowiedzialności oddalił się z miejsca zdarzenia.

Łęczyńscy mundurowi szybko ustalili kierującego odpowiedzialnego za jego uszkodzenie. Podejrzany kierowca został zatrzymany kilka kilometrów od miejsca zdarzenia. Okazał się nim 23-letni mężczyzna, który był kompletnie pijany, gdyż miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto w wyniku sprawdzenia w systemach policyjnych funkcjonariusze ustalili, że 23-latek nie posiadał uprawnień oraz miał orzeczone dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi.

Młody mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, kierowanie pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz odpowie za wykroczenie w ruchu drogowym.

Łęczna 05 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876