Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło tuż przed godziną 22:00 w miejscowości Albertów. Kompletnie pijana 37-latka kierując autem nie udzieliła pierwszeństwa innemu prawidłowo jadącemu samochodowi. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

W nocy 18 listopada w Albertowie, tuż przed godziną 22:00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że na skrzyżowaniu 37-letnia kierująca peugeotem jadąc ze swoją 16-letnią córką nie udzieliła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu seatowi.

W wyniku zderzenia pojazdów kierująca peugeotem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie została pobrana od niej krew do badań. Badanie stanu trzeźwości 37-latki podejrzanej o spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym wykazało, że w pierwszym pomiarze miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

37-latka wkrótce stanie przed obliczem sądu, który zadecyduje o karze. Grozić jej może nawet kilkuletnie pozbawienie wolności.

 

Łęczna 20 listopada 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876