Do zdarzenia doszło w sobotę rano 4 listopada. Kierujący samochodem ciężarowym marki Renault z naczepą na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wywrócił pojazd na jezdnię. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 5:00. 51-letni kierujący pojazdem ciężarowym m-ki Renault z naczepą, wiozący pieczywo do pobliskiego marketu, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 i ul. Piłsudskiego w Kocku stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił zestaw na jezdnię. Jak ustalili policjanci lubartowskiej drogówki przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jednak jego obrażenia nie okazały się poważne. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Samochód ciężarowy musiał zostać podniesiony za pomocą specjalistycznego sprzętu.  

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876