Wczoraj, 15 lutego trzech kierowców utraciło prawa jazdy. Pierwszy stracił uprawnienia za przekroczenie limitu 24 punktów karnych. Kolejny, to sprawca kolizji, który stracił „prawko” za rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego. Trzeci przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 69 km/h.

Policjanci lubartowskiej drogówki jednego dnia zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem kierującym. Pierwszy kierujący pojazdem marki Skoda, mieszkaniec powiatu łukowskiego, został zatrzymany do kontroli drogowej o godz. 9:00 w Kocku. Policjanci zatrzymali 21-latkowi uprawnienia do kierowania z powodu przekroczenia limitu 24 punktów karnych.

Drugi kierujący to sprawca kolizji, która miała miejsce przed godziną 15:00 na ul. Kurowskiej w Michowie. Mężczyzna, kierując samochodem marki Saab, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem marki Mercedes. 24-latek, mieszkaniec Michowa, za rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego stracił uprawnienia do kierowania. Mundurowi skierowali do Sądu Rejonowego w Lubartowie wniosek o ukaranie za spowodowanie kolizji drogowej.

Kolejny, który utracił uprawnienia to 28-latek, mieszkaniec Lublina. Mężczyzna o godzinie 20:00 na ul. Lubelskiej w Lubartowie, jadąc samochodem marki Audi, rozpędził się do 119 km/h w obszarze zabudowanym. Dozwoloną prędkość przekroczył o 69 km/h. Mężczyzna oprócz tego, że stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany przez funkcjonariuszy wysokim mandatem karnym i dziesięcioma punktami karnymi.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876