Padający śnieg i śliska nawierzchnia spowodowały, że pogorszyły się warunki panujące na drodze. Wczoraj po południu w przeciągu niecałej godziny lubartowscy funkcjonariusze wzywani byli do dwóch zdarzeń.

Wczoraj, 28 lutego po południu w przeciągu niespełna godziny doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Pierwsze kolizja miała miejsce o godzinie 16:00 w Kocku na ul. Piłsudskiego.

Kierujący osobowym peugeotem, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, najechał pojazdem na metalowe słupki oddzielające chodnik dla pieszych. 51-letni kierujący, mieszkaniec gminy Michów, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

Do następnego zdarzenia doszło 40 minut później na ul. Nowodworskiej w Lubartowie. Jak ustalili policjanci kierująca fiatem wpadła w poślizg, zjechała do przydrożnego rowu a następnie dachowała. 53-letnia mieszkanka gminy Lubartów została przetransportowana do szpitala w Lubartowie. Na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że była trzeźwa. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Łęczna 1 marca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876