Groźnie mogła zakończyć się dzisiejsza kolizja na DK-19. Kierujący pojazdem marki Volkswagen, chcąc uniknąć zderzenia z dzikim zwierzęciem, które nagle wtargnęło na drogę, zjechał do rowu. Busem podróżowało łącznie 9 osób, wszyscy to obywatele Litwy.

Dzisiaj tuż przed godz. 7 rano dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na drodze krajowej nr 19 w Firleju. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Volkswagen, chcąc uniknąć zderzenia z dzikim zwierzęciem, które nagle wtargnęło na drogę, zjechał do rowu. Busem podróżowało łącznie 9 osób w wieku od 23 do 50-lat, wszyscy to obywatele Litwy. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 50-letni kierowca volkswagena był trzeźwy.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w terenach zalesionych, gdzie wychodzące na drogę zwierzęta mogą być przyczyną groźnych zdarzeń drogowych.

Łęczna 27 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876