Szeroko zakrojone działania poszukiwawcze prowadzone z powietrza, wody i lądu, wciąż nie dały odpowiedzi gdzie znajduje się zaginiony Krzysztof Falkowicz. Policja w dalszym ciągu przypomina i prosi o pomoc każdego, kto ma informacje mające związek ze sprawą jego zaginięcia.

22 marca w działaniach poszukiwawczych udział wzięli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Lublinie, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim oraz strażacy ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorzanach. Strażacy wyposażeni w łódź z sonarem po raz kolejny sprawdzali koryto rzeki Wieprz.

Dotychczas, w wyniku podjętych działań, sprawdzono kilkaset hektarów terenów. Łódź z sonarem, dron, śmigłowce policyjne, psy tropiące… i mimo wykorzystania wielu środków wciąż nie udało się uzyskać odpowiedzi co stało się z zaginionym Krzysztofem Falkowiczem, 32-letnim mieszkańcem gminy Lubartów. Mężczyzna zaginął w nocy z 29/30 grudnia 2018 roku i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, średniej budowy ciała, twarz owalna, oczy koloru zielonego, włosy czarne, krótkie. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czapkę i kurtkę koloru czarnego, bluzę granatowo-szarą, spodnie koloru czarnego typu bojówki, buty czarne.

Na powrót Krzysztofa czeka jego najbliższa rodzina, córki…

Policjanci proszą każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje mające związek ze sprawą zaginionego 32-latka, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

Łęczna 23 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876