W weekend w godzinach popołudniowych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego pomiędzy trzema samochodami osobowymi. 20-latka kierując audi na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, i zderzyła się z peugeotem. Następnie samochód peugeot uderzył w jadący za audi samochód marki Kia.

W ubiegły piątek dyżurny lubartowskiej komendy o godz. 14:40 dostał informację o zderzeniu trzech samochodów w miejscowości Serniki. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowany został patrol ruchu drogowego z Lubartowa.

Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że 20-letnia mieszkanka gm. Serniki jadąc audi, w kierunku m. Nowa Wola na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, zjechała na przeciwległy pas ruchu. Uderzyła w jadący tym pasem samochód marki Peugeot, kierowany przez 32-letnią mieszkankę gm. Lubartów. Następnie peugeot uderzył w jadący za audi samochód marki Kia, którym kierowała 38-letni mieszkanka gm. Ostrów Lubelski.

Łącznie ze wszystkich samochodów troje pasażerów przewiezionych zostało do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujące pojazdów były trzeźwe.

Łęczna 07 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876