Wczoraj doszło do śmiertelnego wypadku. 25-latek kierując citroenem jumperem najechał na stojącego na tym samym pasie ruchu forda focusa. W wyniku uderzenia ford został wyrzucony z drogi uderzając w drzewo.

Wczoraj w Starościnie tuż przed południem doszło do wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25-latek kierując citroenem jumperem najechał na stojącego na tym samym pasie ruchu forda focusa. Siła uderzenia wyrzuciła forda z drogi, a pojazd uderzył w drzewo. Pomimo szybko przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, 76-letni kierujący fordem zmarł.

25-latek kierujący citroenem został przebadany na zawartość alkoholu i narkotyków w organizmie. Test wykazał, że znajdował się pod działaniem marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. O tym, czy 25-latek przyczynił się do śmierci kierującego fordem wyjaśni dalsze postępowanie.

Łęczna 30 grudnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876