Sprawcy pobicia w areszcie

Za pobicie odpowiedzą trzej mieszkańcy gminy Serniki, którzy napadli na cztery osoby. Do przestępstwa doszło 18 grudnia nad ranem we wsi Nowa Wola w gminie Serniki. Wśród napadniętych była kobieta w ciąży.

Nad ranem policjanci z Lubartowa otrzymali informację o awanturze pod jednym ze sklepów we wsi Nowa Wola. Według zgłaszającego kilku napastników miało napaść i pobić bez wyraźnego powodu inną grupę osób. Już na miejscu policjanci ustalili, że czworo znajomych – trzech mężczyzn i kobieta odwozili do domu w Nowej Woli swojego kolegę. Podczas rozstania na parkingu pod sklepem, podeszli do nich trzej młodzi mężczyźni i bez wyraźnego powodu wszczęli awanturę. Doszło do rękoczynów. Wtedy zaatakowani mężczyźni i kobieta w ciąży wezwali na pomoc policję. Napastnicy oddalili się z miejsca.

Kilkanaście minut później mundurowi zatrzymali agresorów. Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Serniki w wieku od 19 do 21-lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty pobicia. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876